طراحی سایت

طراحی سایت

درباره طراحی سایت

طراحی وبسایت تلفیقی از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت ها به اثری جاودانه تبدیل شود.

امروزه سفارش طراحی وب سایت در لیست اولویت های هر شرکت یا کسب و کاری قرار گرفته است. صاحبان مشاغل میدانند که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود و برخورداری از پایگاهی خوب در دنیای مجازی نیاز به توجه ویژه ای دارد. افزایش تاثیرگذاری یک سایت در جلب نظر مخاطب و همچنین تخصصی شدن حرفه طراحی وبسایت، میطلبد که نگاهی حرفه ای به این مقوله داشته باشیم.

خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت برای کسب وکارها بسته به نوع خدمات و نیز محصولاتی که ارائه می نمایند می تواند به معرفی محصولات ، فروش آنلاین محصولات ، سفارش گیری آنلاین ، ارائه اطلاعات و توضیحات ، درج آگهی ها، انواع وب سایت خبری، فروش فایل، وب سایت پزشکی و غیره باز گردد. امروزه کاربران بسیاری به منظور رفع نیاز رهای خود در محیط وب سرچ و جستجو می نماید و به لیستی از وب سایت ها و طراحی سایت ها در زمینه مورد نیاز خود دست می یابند. پس بنابرانی پیاده سازی طراحی سایت حرفه ای و نیز انجام سئو سایت می توند کمک بسیاری به سودآوری و نیز مفهوم بازاریابی اینترنتی کسب وکارها نماید.

ویژگیهای سایتهای طراحی شده توسط وب نوا

کاربر پسند بودن

کاربر پسند بودن وب سایت اساسی ترین بخش در طراحی سایت می باشد به گونه ای که کاربر پس از ورود به وب سایت طرح ونقشه سایت را در اختیار بگیرد و به آسانی متوجه عملکرد سایت شود.

امنیت بسیار قوی سایتها

امنیت وب سایت بسیار مهم می باشد . وب نوا به امنیت وب سایت توجه بسیاری دارد و با این وجود اعتماد کاربران به وب سایت افزایش می یابد.

سازگاری با موبایل و تبلت

امروزه بیش از 50 درصد کاربران جهت وب گردی از موبایل استفاده می کنند، این موضوع ایجاب می کند که وب سایت ها در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده شوند و به اصطلاح رسپانسیو باشند.

طراحی اختصاصی

با طراحی اختصاصی، وب سایت خود را نسبت به سایر رقبا ارتقا ببخشید. و وب سایت کاملا متفاوت و باب سلیقه خود را داشته باشید

طراحی سایت

تخصص های دخیل در طراحی وب سایت

افرد و تخصص های مختلفی در روند طراحی سایت نقش دارند. سفارش طراحی سایت شما از اولین گام یعنی مشاوره تا آخرین گام یعنی راه اندازی، بدست بهترین افراد سپرده خواهد شد. همانطور که در ساختن یک برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص های متفاوت در کنار یکدیگر فعالیت میکنند، در وب نوا نیز پروژه طراحی سایت توسط تحلیلگران، طراحان، برنامه نویسان، پشتیبانان و مدیران پروژه به شکلی هماهنگ و ساختار یافته انجام میشود. پس از پیاده سازی کامل سایت، متخصصین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی محتوایی وب نوا، پیشنهادات حرفه ای خود را جهت ورودی شکوهمندانه و حضوری موفق در محیط مجازی، به مشتریان محترم ارائه میکنند.

فاکتورهای سایت شرکتی

معتقدیم که طراحی سایت شرکتی باید بگونه ای باشد که تصویری مناسب و حرفه ای از کسب و کارتان ارائه دهد. تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان برای اولین بار از طریق وبسایت یک شرکت با کسب و کار آن آشنا میشوند. لذا طراحی سایت شرکتی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و مفیدی را از فعالیت شرکت به بهترین شکل ممکن ارائه داده و بازدیدکننده را در همان اولین مراجعه به هوادار دائمی تبدیل کند.

فاکتورهای سایت فروشگاهی

فاکتورهای سایت فروشگاهی ملاک موفقیت یک فروشگاه در سطح شهر، با ملاک های موفقیت یک فروشگاه آنلاین تفاوت های قابل توجهی دارد. وب نوا به دلیل آشنایی کاملی که با فضای کسب و کار آنلاین و رفتار مشتریان در این سایت ها دارد، گزینه ای ایده آل برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی است. سایت فروشگاهی باید امکان توسعه و گسترش را در آینده داشته باشد تا بخوبی پذیرای محصولات جدید و تعداد بالای مشتریان باشد. وب نوا امروز وبسایتی را برای فرداها طراحی میکند. با توجه به پیشرفت دائمی تکنولوژی های وب و تغییر سلایق کاربران، یک وبسایت باید با بسترسازی مناسب، قابلیت پذیرش امکانات جدید در آینده را داشته باشد.

خلاقیت در طراحی وبسایت

وقتی امضای خلاقیت پای اثر باشد، آن را به وضوح از دیگران متمایز میکند. به همین دلیل ست که سایت های طراحی شده توسط وب نوا همواره در نگاه مخاطب، منحصر به فرد جلوه کرده است.

ملاک نهایی برای تشخیص یک طراحی سایت موفق، میزان تعامل و حضور کاربران در آن است. چنانچه تمام مراحل طراحی سایت طبق قاعده ای درست انجام شود، به تجربه ای خوب و ماندگار برای کاربران تبدیل شده و از آنها طرفداران دائمی میسازد.

تماس با ما